Türkiye'nin En ÇıLgın Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevdiği kızı kaçırmaya çalışan gencin başına gelen sıradışı olay!

YazarMesaj
~cRoss anGeL~
Admin
Admin
~cRoss anGeL~

Lakap : kÜP :D

Sevdiği kızı kaçırmaya çalışan gencin başına gelen sıradışı olay! Empty
MesajKonu: Sevdiği kızı kaçırmaya çalışan gencin başına gelen sıradışı olay!   Sevdiği kızı kaçırmaya çalışan gencin başına gelen sıradışı olay! I_icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 5:30 pm

Sevdiğim kızla önümüzdeki bütün engellere rağmen evlenmeye karar vermiştik. Ailesi bu fikrimize mezhep ayrılığı nedeniyle karşı çıkmış bunun için ısrar edersek sonumuzun ölüm olacağını açıkça ifade etmişti.Aradan geçen beş ay sevgimizi daha da güçlendirmiş ve çok nadir görüşmelerimizin birinde kaçma planı yapmıştık.

O gece sevdiğimle anlaşmış olduğum gibi bir araba kiralayarak evlerinin köşesine gidip beklemeye başladım.
Kapı açıldığında eve doğru birkaç adım attım ve sevdiğim kızın korku içinde bana doğru koştuğunu gördüm yanına koşarak gidip elinden tutarak hızla arabaya doğru giderken bir silah sesinin ardından büyük bir acıyla kendimden geçtim.

Bir anda her şey sanki silinmiş ve inanılmaz derecede hafiflemiş olarak yerde kanlar içinde yatan bedenimi seyrettiğimi gördüm.Yüzükoyun yatıyor ve başımda çılgına dönüp kendini yerden,yere atan sevdiğim kızın sürüklenerek eve götürülüşünü seyrediyordum. Yardım etmek istedim ama o anki bedenim buna müsaade etmiyordu çünkü yalnızca görebiliyordum. Yaptırım gücüm,kuvvetim daha açıkçası fiziki bedenim yoktu,sanki şeffaf bir hal almıştım.Tekrar yerde yatan bedenimim olduğu yere yöneldim.Hala yüzükoyun yatıyordum.Kiraladığım arabanın şoförü yanıma gelerek beni kucağına alarak arabaya taşıdı,bende bedenimin bir karış üzerinden onları görüyor ve merakla seyrediyordum.Araba Devlet hastanesinin önünde durdu içeriden beni almaya gelen görevliler koştular.

Hastahanede Ambulans şoförü olarak çalışan kuzenim beni görünce bağırarak kim yaptı diye ağlarken ben birden bir balonun yavaş,yavaş şişirilmesi gibi bir duygu ile şişmeye başladığımda tarifi çok güç olan parlak bir ışığın içinden geçtim.Bulunduğum yeri algılamaya çalışırken bir çok kişinin ben neredeyim bana ne oldu gibi sorular sorarak bulutumsu bir bedenle dolaştıklarını gördüm.Bu kişiler her yaş’ dan ve farklı cinstendi. Tam o sırada garip bir kapının önünde toplandık.Garip bir kapı diye adlandırıyorum çünkü sur’la kapı arasında çok büyük bir yapıydı.Nereden geldiğini anlayamadığım ışık huzmesi görünümünde nurdan iki varlık aramızda uçar gibi dolaşıyor dokunduklarının yanında iki kişi daha oluyor ve onlar o kapıdan içeriye geçebiliyordu. İçeriye geçenlerin yanındakiler onların melekleri olarak beynimde algılandı geride kalanların melekleri yoktu.

Bunu düşündüğüm an yine düşünce yolu ile bizim geri döneceğimizi algıladım.Ve o anda bulutumsu bir pencerenin içinde sevdiğim kız be benim görüntüm belirdi.Yalnız benim parmaklarım üzerideki ışıktan sol elimin garip bir şekil aldığını fark ettim.Sonrası ise koyu bir karanlık.Aradan yedi ay geçti evlendik.Eşimin kardeşinin yaşının küçük olması ve benim şikayetçi olmamam sonucu az bir ceza aldı.Şimdi on bir yıllık evliyiz ama omzumdan giren kurşun sinirlerime zarar verdiği için sol elimin parmaklarını kullanamıyorum. ALINTIDIR

Sevdiği kızı kaçırmaya çalışan gencin başına gelen sıradışı olay!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mezardan gelen sesler